duntelco1
مشاوره تحصيلي

چه مرداني قصد ازدواج دارند | اشتراك در اهداف

مردي كه به دنبال ازدواج با شماست، صداقت دارد. صداقت در زندگي زناشويي آنقدر مهم است كه بايد به عنوان يكي از معيارهاي اصلي در نظرش بگيريد. معمولا مرد‌ان هدف‌ها و برنامه‌هايشان براي آينده را به‌راحتي با كسي در‌ميان نمي‌گذارند. اگر شخص مورد نظرتان علاقه‌ي جدي به رابطه با شما نداشته باشد، برنامه‌هايش را پيش شما باز‌گو نمي‌كند. زماني كه اين كار را انجام مي‌دهد در واقع قصد دارد به شما بفهماند كه شما را نيز در آينده خود شريك مي‌داند و مي‌خواهد آرزوهايش را با شما درميان بگذارد. همچنين با اين كار قصد دارد تا ميزان اشتراك در اهداف و سازگاري‌هاي دو طرف را بسنجد. اگر با شما در مورد برنامه‌هاي آينده‌اش حرفي نزند يعني آينده‌ي مشتركي را با شما نمي‌بيند. براي اطلاع بيشتر در زمينه صداقت در زندگي زناشويي كليك كنيد.

چه مرداني قصد ازدواج دارند | آنكه بيشتر مي‌شناسد

چه مرداني قصد ازدواج دارند ؟ آن‌هايي كه مي‌خواهند شما را بيشتر بشناسند. از ديگر نشانه‌هايي كه به شما مي‌گويد شخص مورد نظرتان قصد ازدواج با شما را دارد، اين است كه معمولا به سمت سوال‌هايي عميق‌تر و شخصي‌تر مي‌رود. درواقع مي‌خواهد در مورد گذشته‌ي شما و احساسات‌تان بيشتر بداند و شخصيت شما را بشناسد. او در مورد ويژگي‌هاي خودش هم صحبت مي‌كند و آزادانه احساس و افكارش را بيان مي‌كند. همين شناخت براي انتخاب همسر مناسب‌تان به شما كمك مي‌كند. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه انتخاب همسر كليك كنيد.

مرداني كه قصد ازدواج دارند | علني كردن رابطه با خانواده 

يكي از مهم‌ترين رفتارها اين است كه شما را به خانواده‌اش معرفي مي‌كند. از اهميت خانواده براي مردان هرچه بگوييم كم است!  مردي كه چنين كاري مي‌كند درواقع ممكن است بخواهد خانواده‌اش را آماده كند تا بعدها به خواستگاري شما بيايند. مي‌توانيد مطمئن باشيد چنين مردي واقعا شما را دوست دارد و به فكر رابطه‌اي جديست. خانواده جزء مهمي از زندگي مردان است و اين موضع بسيار مهمي مي‌باشد. براي كسب اطلاع بيشتر از اهميت خانواده كليك كنيد.

مرداني كه قصد ازدواج دارند | احساسات واقعي نشان مي‌دهند

مردي كه واقعا دوستتان دارد و به زندگي مشترك با شما فكر مي‌كند، در بروز احسساسات و عواطفش مشكلي ندارد. به راحتي به شما مي‌گويد كه دلش براي‌تان تنگ مي‌شود و دوست دارد مدام كنارتان باشد چرا كه از بودن در كنار شما، به خاطر وجودتان لذت مي‌برد. علاوه‌بر اين واضح است ابراز علاقه براي مردها، چندان ساده نيست مگر اينكه شخصي را از صميم قلب دوست داشته باشند.

مرداني كه قصد ازدواج دارند از آينده صحبت مي‌كنند

مردي ‌كه اهل زندگي و ازدواج با شما باشد در مورد آينده خود حرف مي‌زند و علاوه بر آن شما را نيز در آينده‌ي خود مي‌بيند. مثلا به شما مي‌گويد كه قصد دارد ادامه تحصيل دهد و بعد اضافه مي‌كند كه با اين‌ وجود وقت كافي براي شما خواهد داشت. براي كسب اطلاعات در زمينه مردان ايده آل كليك كنيد.

مرداني كه قصد ازدواج دارند | شما را در اولويت زندگي خود قرار مي‌دهد

اگر مردي قصد ازدواج با شما را داشته باشد، خواسته‌هايتان را به علائق خودش ترجيح مي‌دهد و در برنامه ريزي‌هايش براي آينده، نظر و ايده‌هاي شما را هم جويا مي‌شود و معمولا بسيار از خود گذشتگي مي‌كند. چنين مردي قبل از اينكه تصميمي بگيرد، با شما مشورت كرده و نظرتان را مي‌پرسد. براي كسب اطلاع در زمينه مردان مناسب ازدواج كليك كنيد.

مرداني كه قصد ازدواج دارند | به ياد داشتن جزئيات 

اگر مردي كه با او در رابطه هستيد جزئيات روابط و خاطراتتان را به‌ياد نمي‌آورد، آنقدر به شما اهميت نمي‌دهد و به فكر ازدواج نيست و دنبال رابطه‌‌اي ماندگار با شما نيست، بنابراين چيزهاي كوچك هم برايش اهميت ندارند. ممكن است يادش نماند كه رنگ مورد علاقه‌تان چيست يا چه تفريحاتي را بيشتر از همه دوست داريد.

بيشتر از اين‌كه حرف بزند عمل مي‌كند

ممكن است شخص مورد نظرتان حرف‌هاي زيادي بزند و قول‌هاي زيادي بدهد. صحبت‌كردن و گفتن تنها روشي براي جذب شماست. ممكن است مردان به چيزهايي كه مي‌گويند تعهد نداشته باشند مگر اينكه واقعا برايش اهميت داشته باشيد و به فكر ازدواج با شما باشد. در اين صورت سعي مي‌كند با عملي‌كردن حرف‌هايش صداقت خود را به شما ثابت كند.

ممكن است به شما اجازه دهد علائمي را ببينيد كه وي قصد دارد هر روز با شما ارتباط داشته باشد و اين را با عملكردهايش نشان مي‌دهد و به موجب آن تعهد خود را نسبت به شما ارائه مي‌كند. او معتقد است كه حتي در طول زمان‌هاي سخت كه هيچ لذتي ندارد هم بايد در كنار شما باشد و واقعا همين كار را مي‌كند. ممكن است در مواقع بيماري از شما مراقبت كند يا وقتي به او تلفن مي‌زنيد و مي‌گوييد كه مشكلي برايتان پيش آمده، سريع خود را مي‌رساند و مشكل شما را مشكل خودش مي‌داند. با توجه به آن چه كه گفته شد افراد نامناسب براي ازدواج را بهتر مي‌توانيد تشخيص دهيد. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه افراد نامناسب براي ازدواج كليك كنيد. 

با شما از مشكلاتش مي گويد

مردان معمولا از مشكلات و نگراني هاي خود با افراد زيادي صحبت نمي كنند و اين مسائل را در دل خود نگه مي دارند. مگر با دوست بسيار صميمي خود و زني كه واقعا دوستش دارند و قصد ازدواج با او را دارند. پس اگر فرد مقابل شما نگراني ها و مشكلات خود را با شما در ميان مي گذارد و اصطلاحا درد و دل مي كند، مي توان گفت كه او در رابطه با شما بسيار جدي فكر مي كند و قصد ازدواج دارد.

تلاش براي استقلال از نشانه هاي ازدواج

در جامعه و فرهنگ ايران اكثر جوانان تا قبل از ازدواج با خانواده خود زندگي مي كنند و معمولا تا حد زيادي از نظر مالي نيز به خانواده خود وابسته هستند. مخصوصا در جواناني كه سن نسبتا كم تري دارند اين مساله بيش تر به چشم مي خورد. اگر متوجه شديد كه شريك عاطفي شما علاوه بر موارد فوق، تلاش بسيار زيادي در جهت مستقل شدن مي كند و درصدد كار بيش تر و پس انداز كردن است، مي توانيد اين برداشت را بكنيد كه به فكر ازدواج با شما مي باشد.

خود واقعي اش را به شما نشان مي دهد

اين كه شريك عاطفي شما در كنارتان پرستيژ بسيار زيادي داشته باشد تا حدي خوب است اما بيش از حد بودن اين مساله مي تواند كمي شك انگيز باشد. اين بدان معني است كه او در كنار شما راحت نيست و نمي خواهد خود واقعيش را به شما نشان دهد و در تلاش است تا تصويري بسيار ايده آل در ذهن شما نسبت به خود ايجاد كند. اما مردي كه قصد ازدواج با شما را دارد در كنارتان بسيار راحت است و خود واقعي اش را نشان تان مي دهد. ساده ترين نمونه اين مساله اين است كه در برخي مواقع اجازه مي دهد شما او را در حالت بهم ريختگي ببينيد.

در برابر شما احساس مسئوليت مي كند

مردي كه قصد ازدواج دارد، منتظر جشن عروسي و پيوند زناشويي نمي ماند تا مسئوليت هاي خود را در قبال شما قبول كند. او از همين الان خود را مسئول حس مي كند و مانند فردي بيش تر از يك دوست پسر معمولي رفتار مي كند. ازدواج تنها به معني روابط جنسي و عواطفي نيست و تعهد و قبول وظايف از مهم ترين ابعاد آن مي باشد و مردي كه قصد ازدواج دارد اين مساله را به روشني به شما نشان مي دهد.

مرداني كه قصد ازدواج دارند | تاثير خدمات روانشناسي ازدواج موفق

براي اينكه رابطه عاطفي و در نهايت ازدواج سالم و موفقي داشته باشيد، لازم است كه فرد مقابل خود را به خوبي بشناسيد و تمام جوانب را به درستي بررسي كنيد. روانشناس شما را در اين مسير ياري كرده و كمك مي‌كند تا بهترين شناخت را از فرد مقابل خود به دست آوريد و در نهايت ازدواج موفقي را تجربه نماييد. مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي اين امكان را براي شما مهيا كرده تا در هر كجا كه هستيد با مشاوران و متخصصان اين مركز تماس گرفته و با آنان مشورت نماييد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه مشاوره قبل از ازدواج كليك كنيد. 

 

منبع: مرداني كه قصد ازدواج دارند

براي دريافت مشاوره در زمينه مرداني كه قصد ازدواج دارند مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۲۶:۳۵ ] [ دانتل ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 3
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر